3 טיפים לאירוע החינה

3 טיפים לאירוע החינה

כאשר אתם קוראים מאמרים בנושא חינות ברחבי האינטרנט, הנכם יכולים לראות כי רוב המאמרים מתמקדים לרוב דווקא בפן ה”חיצוני” של כל הנושא – כיצד לבחור אולם איכותי, מה ללבוש ואיזה שירים לשים ברקע. עקב כך, החלטנו להקדיש מאמר זה דווקא לעולם הפנימי שבנו.

חינה ולחצים
למרות שמדובר על אחד האירועים המשמחים ביותר, הכלה, החתן ולעתים גם ההורים משני הצדדים מרגישים נורא לחוצים. הדבר יכול לנבוע מכך שאירוע החתונה קרוב מתמיד והדבר גורם לחששות בסגנון “אולי עשינו משהו לא נכון”, “האם קנינו הכל”, “האם האירוע יתקיים כפי שתכננו” ו”או מיי גאד, הבת\בן שלנו מתחתנים!”.
מעבר לכך, מדובר על שני אירועים גדולים וצמודים אחד לשני מבחינת התאריכים, מה שאינו מוריד מהלחץ.
להלן 3 טיפים שיעזרו לכם להכין את עצמכם מבחינה נפשית לקראת אירוע חינה:
טיפ מספר 1 – העזרו באנשי מקצוע. לעתים קרובות הלחץ של האירוע נובע מכך ש”לקחתם על עצמכם יותר מדי”. לדוגמה, החלטתם לארגן את כל האירוע באופן עצמאי ללא ניסיון הדרוש לכך וברגע האחרון מצאתם את עצמכם עסוקים במיליון דברים, התאריך מתקרב ושום דבר לא מוכן. הדבר יכול לגרום ללחץ נפשי עצום. על מנת למנוע מצבים אלו מראש, אנו ממליצים להיעזר באנשי מקצוע שיעשו את כל העבודה בשבילכם ויחסכו לכם כאבי ראש מיותרים.
טיפ מספר 2 – עשו ספורט. זה יכול להישמע מוזר, אך תרגילים פיזיים הם השיטה היעילה ביותר לשחרור מטחים. כך שאם הנכם מרגישים לחוצים, צאו לרוץ!
טיפ מספר 3 – תה צמחים. אם אתם נורא מתרגשים לקראת האירוע והלחץ רק גובר, נסו להימנע משתיית קפאין בימים שלפני האירוע ולהחליף את הקפה של הבוקר בתה צמחים מרגיע.

Share this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *